Domain Route Meta Tag (3.0.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Language
ro: Limba

en: Edit
ro: Editați

en: View
ro: Afişează

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Domain
ro: Domeniu

en: Changed
ro: Schimbat

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Route
ro: Rută
