Domain Route Meta Tag (3.0.1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Route
sr: Рута

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
