Domain Route Meta Tag (3.0.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Language
af: Taal

en: Edit
af: Wysig

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Language code
af: Taalkode
