Domain Route Meta Tag (3.0.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Language
bn: ভাষা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Language code
bn: ভাষা কোড
