Domain Route Meta Tag (3.0.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
