Domain Route Meta Tag (3.0.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Language
ca: Llengua

en: Edit
ca: Edita

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Domain
ca: Domini

en: Changed
ca: Canviat

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Route
ca: Ruta
