Domain Route Meta Tag (3.0.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Language
cs: Jazyk

en: Edit
cs: Upravit

en: View
cs: Zobrazit

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Domain
cs: Doména

en: Changed
cs: Změněno

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Route
cs: Cesta
