Domain Route Meta Tag (3.0.1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Route
eo: Vojo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
