Domain Route Meta Tag (3.0.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Language
fil: Wika

en: Edit
fil: Wastuhin

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha
