Domain Route Meta Tag (3.0.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Language
it: Lingua

en: Edit
it: Modifica

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: Domain
it: Dominio

en: Changed
it: Modificato

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Route
it: Itinerario
