Domain Route Meta Tag (3.0.1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Language
ja: 言語

en: Edit
ja: 編集

en: View
ja: ビュー

en: User Name
ja: ユーザー名

en: Created
ja: 作成

en: Domain
ja: ドメイン

en: Changed
ja: 変更済

en: Language code
ja: 言語コード

en: Route
ja: ルート

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
