Domain Route Meta Tag (3.0.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്

en: Route
ml: മാര്‍ഗ്ഗം

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
