Domain Route Meta Tag (3.0.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Language
mr: भाषा

en: Edit
mr: संपादन

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं

en: Route
mr: मार्ग
