Domain Route Meta Tag (3.0.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Language code
nn: Språkkode
