Domain Route Meta Tag (3.0.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Edit
os: Раст кæнын

en: View
os: Фенд
