Domain Route Meta Tag (3.0.1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Language
ru: Язык

en: Edit
ru: Редактировать

en: View
ru: Просмотр

en: User Name
ru: Имя пользователя

en: Created
ru: Создано

en: Domain
ru: Домен

en: Changed
ru: Изменение

en: Language code
ru: Код языка

en: Route
ru: Маршрут

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
