Domain Route Meta Tag (3.0.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
