Domain Route Meta Tag (3.0.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Language
tr: Dil

en: Edit
tr: Düzenle

en: View
tr: Görüntüle

en: User Name
tr: Kullanıcı Adı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Changed
tr: Değişti

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Route
tr: Yol
