Domain Route Meta Tag (3.0.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Language
ur: زبان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: Route
ur: روٹ
