Domain Route Meta Tag (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Language
et: Keel

en: Edit
et: Muuda

en: View
et: Kuva

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: Created
et: Loodud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Domain
et: Domeen

en: Changed
et: Muudetud

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Language code
et: Keele kood

en: Route
et: Suund
