Domain Route Meta Tag (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Language
pl: Język

en: Edit
pl: Edytuj

en: View
pl: Widok

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: Custom
pl: Własne

en: Domain
pl: Domena

en: Changed
pl: Zmieniono

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: Language code
pl: Kod języka

en: Route
pl: Trasa

en: The Name of the associated user.
pl: Nazwa powiązanego użytkownika.
