Domain Route Meta Tag (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Language
id: Bahasa

en: Edit
id: Sunting

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Custom
id: Tersuai

en: Changed
id: Berubah

en: @type: deleted %title.
id: @type: menghapus %title.

en: Language code
id: Kode bahasa

en: Route
id: Rute
