Domain Route Meta Tag (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Language
lv: Valoda

en: Edit
lv: Labot

en: View
lv: Skatīt

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Created
lv: Izveidots

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Domain
lv: Domēns

en: Changed
lv: Labots

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Route
lv: Maršruts
