Domain Route Meta Tag (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Language
te: భాష

en: Edit
te: మార్చు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Language code
te: భాషా సంకేతం
