Domain Route Meta Tag (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: View
gu: જુઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Route
gu: માર્ગ
