Domain Route Meta Tag (8.x-1.3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Language
mn: Хэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Domain
mn: Домэйн

en: Language code
mn: Хэлний код
