Domain Site Settings (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: Site name
fa: نام سایت

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Default front page
fa: صفحه اصلی پیش‌فرض

en: Front page
fa: صفحه اول

en: Slogan
fa: شعار

en: Default 403 (access denied) page
fa: صفحه پیش‌فرض 403 (دسترسی غیرمجاز)

en: Default 404 (not found) page
fa: صفحه پیش‌فرض 404 (پیدا نشد)

en: How this is used depends on your site's theme.
fa: طرز استفاده از شعار به پوسته سایت شما بستگی دارد.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
fa: این صفحه هنگامی که سند درخواست شده برای کاربر جاری غیر مجاز باشد نمایش داده خواهد شد. برای نمایش صفحه «دسترسی مجاز نیست» پیش‌فرض خالی بگذارید.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
fa: این صفحه هنگامی که سند درخواست شده با هیچ محتوای مطابقت نکند نمایش داده خواهد شد. برای نمایش صفحه «صفحه پیدا نشد» پیش‌فرض خالی بگذارید.

en: Site details
fa: جزئیات سایت

en: Error pages
fa: صفحه‌ها خطا

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
fa: مسیر '%path' یا غیر معتبر است یا شما به آن دسترسی ندارید.
