Domain Site Settings (8.x-1.4) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: Site name
az: Sayt adı

en: Hostname
az: Host adı

en: Domain
az: Domen

en: Default front page
az: Defolt əsas səhifə

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Slogan
az: Sloqanı

en: Default 403 (access denied) page
az: Defolt 403 (giriş rədd edildi) səhifə

en: Default 404 (not found) page
az: Defolt 404 (tapılmadı) səhifə

en: The <em>From</em> address in automated emails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this email being flagged as spam.)
az: Qeydiyyat və yeni parol sorğuları və digər bildirişlər zamanı göndərilən avtomatlaşdırılmış e-poçtlarda <em>Kimdən</em> ünvanı. (Bu e-poçtun spam kimi qeyd olunmasının qarşısını almaq üçün saytınızın domenində bitən ünvandan istifadə edin.)
