Domain Site Settings (8.x-1.5) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ

en: Site details
ne: साइटको विवरण
