Domain Sites (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: Text
he: טקסט

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Active
he: פעיל

en: Logo
he: לוגו

en: Hostname
he: שם שרת

en: Domain
he: דומיין

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Slogan
he: סלוגן

en: Color set
he: סט צבעים

en: About
he: אודות

en: Translate
he: תרגום

en: How this is used depends on your site's theme.
he: השימוש שיעשה בזה תלוי בערכת העיצוב של האתר.

en: Site details
he: פרטי האתר
