Domain Sites (1.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: Text
az: Mətn

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Active
az: Aktiv

en: Logo
az: loqo

en: Hostname
az: Host adı

en: Domain
az: Domen

en: Slogan
az: Sloqanı

en: About
az: Haqqında

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: The <em>From</em> address in automated emails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this email being flagged as spam.)
az: Qeydiyyat və yeni parol sorğuları və digər bildirişlər zamanı göndərilən avtomatlaşdırılmış e-poçtlarda <em>Kimdən</em> ünvanı. (Bu e-poçtun spam kimi qeyd olunmasının qarşısını almaq üçün saytınızın domenində bitən ünvandan istifadə edin.)
