Doorstep Services (1.0.1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Submit
ar: إضافة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: All
ar: الكل

en: Filter
ar: انتقاء

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Pending
ar: معلّق

en: Not available
ar: غير متاح

en: Completed
ar: تم الإنهاء
