Doorstep Services (1.0.1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Email
lt: El. paštas

en: All
lt: Visi

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Pending
lt: Laukiama

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Cancelled
lt: Atšaukta
