Doorstep Services (1.0.1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Submit
nl: Indienen

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Email
nl: E-mail

en: All
nl: Alle

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Pending
nl: In afwachting

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Delete Selected
nl: Verwijder geselecteerde

en: Completed
nl: Voltooid

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Select All
nl: Selecteer alle

en: In Progress
nl: In behandeling
