Doorstep Services (1.0.1) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Submit
ru: Отправить

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: All
ru: Все

en: Filter
ru: Фильтр

en: Save changes
ru: Сохранить изменения

en: Pending
ru: В ожидании

en: Cancel Request
ru: Отменить

en: Not available
ru: Недоступно

en: Delete Selected
ru: Удалить отмеченное

en: Completed
ru: Завершено

en: Cancelled
ru: Отменено

en: Select All
ru: Выбрать все

en: In Progress
ru: В процессе
