Doorstep Services (1.0.3) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Submit
hu: Beküldés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: All
hu: Mind

en: Filter
hu: Szűrő

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Pending
hu: Függőben

en: Not available
hu: Nem elérhető

en: Delete Selected
hu: Kiválasztottak törlése

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Cancelled
hu: Visszavonva

en: In Progress
hu: Folyamatban
