Doorstep Services (1.0.4) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Submit
fr: Soumettre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: None
fr: Aucun(e)

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Email
fr: Courriel

en: All
fr: Tout

en: Filter
fr: Filtrer

en: Save changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Pending
fr: En attente

en: Not available
fr: Non disponible

en: Delete Selected
fr: Supprimer la sélection

en: Completed
fr: Terminé

en: Cancelled
fr: Annulé

en: Select All
fr: Tout sélectionner

en: In Progress
fr: En cours
