Doorstep Services (1.0.4) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Email
he: דוא"ל

en: All
he: הכל

en: Filter
he: סינון

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Pending
he: ממתינות

en: Not available
he: לא זמין

en: Completed
he: נשלם
