Dopup (1.0.5) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Email notification
fa: اطلاع رسانی از طریق پست الکترونیکی

en: Center
fa: وسط

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Background Color
fa: رنگ پس زمینه

en: Contact
fa: تماس

en: Custom
fa: سفارشی

en: Colors
fa: رنگ‌ها

en: Alignment
fa: تراز

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Your message has been sent.
fa: پیغام شما ارسال شد.

en: Webform
fa: فرم ساز
