Dopup (1.0.5) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Email notification
pt: Notificação por email

en: Center
pt: Centrar

en: Settings
pt: Definições

en: Text Color
pt: Cor do texto

en: Background Color
pt: Cor de Fundo

en: Custom
pt: Personalizado

en: Colors
pt: Cores

en: Alignment
pt: Alinhamento

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Your message has been sent.
pt: A sua mensagem foi enviada.

en: Email confirmation
pt: Confirmação de email

en: Webform
pt: Formulário

en: Simple webform popups for lead generation and other marketing needs.
pt: Popups simples de formulários para a geração de contactos e outras necessidades de marketing.
