Double Field (4.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (69 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: yes
lt: taip

en: On
lt: Įjungta

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Number
lt: Skaičius

en: - None -
lt: - Joks -

en: Link
lt: Nuoroda

en: Required
lt: Privalomas

en: Label
lt: Etiketė

en: Open
lt: Atvira

en: Text
lt: Tekstas

en: Email
lt: El. paštas

en: no
lt: ne

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Off
lt: Išjungta

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: N/A
lt: N/D

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Range
lt: Diapazonas

en: Scale
lt: Mastelis

en: Details
lt: Išsamiai

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Table
lt: Lentelė

en: Color
lt: Spalva

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Rows
lt: Eilutės

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Allowed values list
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Above
lt: Virš

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Float
lt: Kintantis

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Precision
lt: Tikslumas

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
lt: Bendras duomenų bazėje išsaugomas skaitmenų kiekis, įskaitant skaitmenis po kablelio.

en: The number of digits to the right of the decimal.
lt: Simbolių kiekis dešinėje kablelio pusėje.

en: Decimal marker
lt: Dešimtimis žymeklis

en: Allowed values
lt: Leidžiamos reikšmės

en: Space
lt: Tarpas

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Radio buttons
lt: Akutė

en: Boolean
lt: Loginis

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Comma
lt: Kablelis

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Date type
lt: Datos tipas

en: Invisible
lt: Nematomas

en: Thousand marker
lt: Tūkstančių žymeklis

en: - Select a value -
lt: - Pasirinkite reikšmę -

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
lt: Galimos šio laukelio reikšmės. Įveskite vieną reikšmę eilutėje šiuo formatu raktas|žyma.

en: Unformatted list
lt: Neformatuotas sąrašas

en: Label display
lt: Žymės rodymas

en: Apostrophe
lt: Apostrofa

en: Choose the type of date to create.
lt: Pasirinkite kuriamos datos tipą.

en: Date only
lt: Tik data

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder

en: "On" label
lt: "Įjungta" žymė

en: "Off" label
lt: "Išjungta" žymė
