Double Field (8.x-3.2) - en to az translation catalogue (52 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: yes
az: bəli

en: On
az: Aktiv

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Number
az: Rəqəm

en: - None -
az: - heç nə -

en: Required
az: Tələb olunur

en: Open
az: Aç

en: Text
az: Mətn

en: no
az: yox

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Inline
az: Xətdə

en: Field type
az: Sahə tipi

en: N/A
az: Yox

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Maximum
az: Maksimum

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Details
az: Detallar

en: Widget
az: Vidcet

en: Table
az: Cədvəl

en: List type
az: Siyahı növü

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Rows
az: Sıralar

en: Integer
az: Tam

en: Hidden
az: Gizli

en: Allowed values list
az: İcazə verilən dəyərlər siyahısı

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Tabs
az: Tablar

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Text area
az: Mətn sahəsi

en: Decimal
az: Onluq

en: Float
az: Kəsr ədəd

en: Precision
az: Dəqiqlik

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
az: Verilənlər bazasında saxlanacaq rəqəmlərin, o cümlədən onluğun sağında olanların ümumi sayı.

en: The number of digits to the right of the decimal.
az: Onluq hissənin sağındakı rəqəmlərin sayı.

en: Telephone
az: Telefon

en: Columns
az: Sütunlar

en: Ordered list
az: Sifarişli siyahısı

en: Unordered list
az: Sıralanmamış siyahı

en: Boolean
az: Məntiq

en: Display as link
az: Link kimi göstərin

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Date and time
az: Tarix və saat

en: Field types
az: Sahə növləri

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
az: Bu sahədə icazə verilməli olan minimum dəyər. Minimum olaraq boş buraxın.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
az: Bu sahədə icazə verilməli olan maksimum dəyər. Maksimum boşluq buraxın.

en: Date type
az: Tarix növü
