Double field (8.x-3.2) - en to gu translation catalogue (34 entries)

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: yes
gu: હા

en: On
gu: ચાલુ

en: Date
gu: તારીખ

en: Size
gu: માપ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Link
gu: કડી

en: Required
gu: જરૂરી

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Text
gu: લખાણ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Textfield
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Maximum
gu: મહત્તમ

en: Scale
gu: માપ

en: Details
gu: વિગતો

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: Rows
gu: હરોળો

en: Integer
gu: પૂર્ણાંક

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Float
gu: ફ્લોટ

en: Minimum
gu: ન્યુનત્તમ

en: Precision
gu: ચોકસાઇ

en: Allowed values
gu: અપેક્ષિત મૂલ્યો

en: Columns
gu: સ્તંભો

en: Boolean
gu: બૂલિયન

en: Display as link
gu: કડી તરીકે પ્રદર્શિત કરો

en: Date only
gu: માત્ર તારીખ
