Download Count (2.0.0) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Cancel
az: Ləğv et

en: File
az: Fayl

en: Size
az: Ölçü

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: File name
az: Fayl adı

en: File size
az: Fayl ölçüsü

en: Count
az: Say

en: %time ago
az: %time əvvəl

en: Details
az: Detallar

en: Referrer
az: İstinad edən

en: IP Address
az: İP ünvan

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Entity type
az: Varlıq növü
