Draggable dashboard (8.x-2.0-alpha5) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Weight
az: Çəki

en: Category
az: Kateqoriya

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Block
az: Blok

en: Configure block
az: Bloku konfiqurasiya edin

en: Blocks
az: Bloklar

en: Columns
az: Sütunlar

en: Column
az: Sütun

en: No blocks in this region
az: Bu bölgədə blok yoxdur

en: The block cannot be placed in this region.
az: Blok bu bölgəyə yerləşdirilə bilməz.
