Draggable dashboard (8.x-2.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Weight
lt: Svoris

en: Category
lt: Kategorija

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Region
lt: Sritis

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Block
lt: Blokas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: Blocks
lt: Blokai

en: Delete block
lt: Ištrinti bloką

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Column
lt: Stulpelis

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: No blocks in this region
lt: Nėra blokų šioje srityje

en: The block cannot be placed in this region.
lt: Šiame regione blokai negali būt talpinami.

en: Weight for @block block
lt: Bloko @block svoris

en: Region for @block block
lt: Regionas @block blokui

en: Place block
lt: Įterpti bloką

en: Select the region where this block should be displayed.
lt: Pasirinkite sritį kurioje šis blokas turėtų būt atvaizduojamas.

en: A unique name for this block instance. Must be alpha-numeric and underscore separated.
lt: Unikalus bloko objekto pavadinimas. Privalo būti skaičiai, raidės ir atskirta pabraukimu.

en: Filter by block name
lt: Filtruoti pagal bloko pavadinimą

en: Place block <span class="visually-hidden">in the %region region</span>
lt: Įterpti bloką <span class="visually-hidden">į %region sritį</span>
