Drupal Remote Dashboard (4.1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (102 entries)

en: select
lt: pasirinkti

en: enabled
lt: įjungta

en: enable
lt: įjungti

en: Status
lt: Būsena

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Projects
lt: Projektai

en: Project
lt: Projektas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Test
lt: Testas

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Core
lt: Branduolys

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Created
lt: Sukurta

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Active
lt: Aktyvus

en: Host
lt: Serveris

en: Update status
lt: Apklausos būsena

en: Header
lt: Antraštė

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Mode
lt: Būdas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: OK
lt: Gerai

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Domain
lt: Domenas

en: Current
lt: Dabartinis

en: Code
lt: Kodas

en: General
lt: Bendras

en: External
lt: Išorinis

en: Process
lt: Procesas

en: Port
lt: Šliuzas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Key
lt: Raktas

en: Messages
lt: Žinutės

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Info
lt: Informacija

en: Session
lt: Sesija

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Changed
lt: Pakeista

en: User name
lt: Nario vardas

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: disable
lt: išjungti

en: Storage
lt: Saugykla

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: PHP Code
lt: PHP kodas

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Extension
lt: Plėtinys

en: ok
lt: Gerai

en: Build
lt: Kurti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Account
lt: Paskyra

en: Project not secure
lt: Projektas nesaugus

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
lt: Šis projektas Drupal saugumo komandos buvo pažymėtas kaip nesaugus, ir jo neįmanoma daugiau atsisiųsti. Tuoj pat išjunkite viską kas buvo šiame projekte.

en: Project revoked
lt: Projektas atšauktas

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
lt: Šis projektas buvo atšauktas, jo atsisiųsti daugiau neįmanoma. Rekomenduojama išjungti viską kas buvo šiame projekte.

en: Project not supported
lt: Projektas nepalaikomas

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
lt: Šis projektas daugiau nepalaikomas, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti viską kas buvo šiame projekte.

en: No available releases found
lt: Nerasta prieinamų laidų

en: Release revoked
lt: Laidos atšaukta

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų dabar įdiegta laida atšaukta, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti arba atnaujinti viską kas buvo šiame projekte.

en: Release not supported
lt: Laida nepalaikoma

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų dabar įdiegta laida nebepalaikoma, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti arba atnaujinti viską kas buvo šiame projekte.

en: Invalid info
lt: klaidinga informacija

en: Errors
lt: Klaidos

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Run cron
lt: Paleisti cron

en: Run updates
lt: Paleisti atnaujinimus

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Are you sure you want to delete @name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti @name?

en: Unknown release date
lt: Nežinoma laidos data

en: Flush all caches
lt: Išvalyti kešą

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Failed to get available update data.
lt: Nepavyko gauti galiojančių atnaujinimo duomenų.

en: No available update data
lt: Nėra galiojančių atnaujinimo duomenų

en: Advanced elements
lt: Išplėstiniai elementai
