Drupal Remote Dashboard (4.1.4) - en to he translation catalogue (126 entries)

en: select
he: בחירה

en: enabled
he: פעיל

en: enable
he: אפשר

en: Status
he: מצב

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Action
he: פעולה

en: unknown
he: אחר

en: Tags
he: תגיות

en: Projects
he: פרוייקטים

en: Project
he: פרוייקט

en: Download
he: הורדה

en: Version
he: גירסה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Test
he: בדיקה

en: Message
he: הודעה

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: Password
he: סיסמה

en: Link
he: קישור

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Core
he: ליבה

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Configure
he: הגדרות

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Created
he: נוצר

en: Exclude
he: לא לכלול

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Page
he: דף

en: Host
he: שם שרת

en: Update status
he: עדכן סטטוס

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Filter
he: סינון

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Warning
he: אזהרה

en: configure
he: הגדרות

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Domain
he: דומיין

en: Current
he: נוכחי

en: Desc
he: יורד

en: Code
he: קוד

en: General
he: כללי

en: External
he: חיצוני

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Port
he: פורט

en: Hidden
he: מוסתר

en: Key
he: מפתח

en: Messages
he: מסרים

en: Activity
he: פעילות

en: Info
he: מידע

en: Requirements
he: דרישות

en: Session
he: תהליך

en: Installed
he: מותקן

en: Changed
he: השתנה

en: User name
he: שם משתמש

en: Authentication
he: הזדהות

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Security update
he: עדכון אבטחה

en: Review
he: סקירה

en: disable
he: השבתה

en: Storage
he: אחסון

en: Apply
he: החל

en: Select
he: בחר

en: Information
he: מידע

en: PHP Code
he: קוד PHP

en: Language code
he: קוד השפה

en: Extension
he: הרחבה

en: Execute PHP
he: הרצת PHP

en: ok
he: בסדר

en: Local
he: מקומי

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Locked
he: נעול

en: Account
he: חשבון

en: Project not secure
he: פרוייקט לא מאובטח

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
he: פרוייקט זה סומן כלא בטוח על עדע צוות האבטחה של דרופל ואינו זמין יותר להורדה. מומלץ מאוד להשבית מיידית את כל מה שכלול בפרוייקט זה!

en: Project revoked
he: הפרוייקט בוטל

en: Project not supported
he: פרוייקט לא נתמך

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
he: פרוייקט זה לא נתמך יותר ואיננו זמין להורדה. מומלץ מאוד להפוך את כל מה שכלול בפרוייקט זה ללא זמין!

en: No available releases found
he: לא נמצאו מהדורות זמינות

en: Release revoked
he: גרסה בוטלה

en: Release not supported
he: מהדורה לא נתמכת

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
he: הגרסה שמותקנת אצלך לא נתמכת וכבר לא זמינה להורדה. מומלץ מאוד להשבית את כל מה שכלול בגרסה זו או לשדרג אותה!

en: Invalid info
he: מידע לא חוקי

en: Errors
he: שגיאות

en: TODO
he: לביצוע

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים

en: Run cron
he: הרצת Cron

en: Run updates
he: הרצת עדכונים

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Python
he: פייתון

en: click here
he: לחץ כאן

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Ping
he: פינג

en: Unknown release date
he: תאריך מהדורה לא ידוע

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Warnings
he: אזהרות

en: Flush all caches
he: מחיקת כל המטמונים

en: token
he: אסימון

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Failed to get available update data.
he: נכשל ביבוא מידע על עידכונים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
