Drupal Remote Dashboard (8.x-3.16) - en to hu translation catalogue (161 entries)

en: select
hu: választás

en: enabled
hu: engedélyezett

en: enable
hu: engedélyezés

en: Status
hu: Állapot

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: Actions
hu: Műveletek

en: disabled
hu: tiltott

en: Language
hu: Nyelv

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Action
hu: Művelet

en: unknown
hu: ismeretlen

en: Tags
hu: Címkék

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Support
hu: Támogatás

en: Projects
hu: Projektek

en: Project
hu: Projekt

en: Project settings
hu: Projekt beállításai

en: Project types
hu: Projekttípusok

en: Download
hu: Letölt

en: Version
hu: Verzió

en: Releases
hu: Kiadások

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Test
hu: Teszt

en: Message
hu: Üzenet

en: No log messages available.
hu: Nincs egyetlen rögzített esemény sem.

en: Password
hu: Jelszó

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Category
hu: Kategória

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Flush Cache
hu: Gyorstár ürítése

en: Core
hu: Alaprendszer

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: ID
hu: Azonosító

en: Configure
hu: Beállít

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Error
hu: Hiba

en: Created
hu: Létrehozva

en: Exclude
hu: Kizárás

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Page
hu: Oldal

en: Good
hu: Jó

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Update status
hu: Frissítési állapot

en: Header
hu: Fejléc

en: Mode
hu: Mód

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: configure
hu: beállít

en: Authored by
hu: Szerző

en: Domain
hu: Domén

en: Current
hu: Jelenlegi

en: Desc
hu: Csökk

en: Code
hu: Kód

en: General
hu: Általános

en: Process
hu: Folyamat

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Encryption
hu: Titkosítás

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Undefined
hu: Meghatározatlan

en: Key
hu: Kulcs

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Domain ID
hu: Domain azonosítója

en: Cipher
hu: Rejtjel

en: Activity
hu: Tevékenység

en: Info
hu: Infó

en: Aggregate JavaScript files
hu: JavaScript fájlok összegyűjtése

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: Session
hu: Munkamenet

en: Cron
hu: Időzítő

en: Installed
hu: Telepített

en: Changed
hu: Módosítva

en: User name
hu: Felhasználónév

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: failed
hu: sikertelen

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Security update
hu: Biztonsági frissítés

en: Review
hu: Áttekintés

en: disable
hu: letiltás

en: Storage
hu: Tárolás

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Information
hu: Információ

en: PHP Code
hu: PHP kód

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Extension
hu: Kiterjesztés

en: Execute PHP
hu: PHP futtatása

en: ok
hu: rendben

en: Host name
hu: Számítógép név

en: Build
hu: Összeállítás

en: Local
hu: Helyi

en: Offset
hu: Eltolás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Locked
hu: Zárolt

en: Account
hu: Saját adatok

en: Patches
hu: Foltok

en: Domain settings
hu: Domain beállítások

en: Domains
hu: Domének

en: Errors
hu: Hibák

en: Public key
hu: Nyilvános kulcs

en: Release
hu: Kiadás

en: Not supported
hu: Nem támogatott

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: Supported
hu: Támogatott

en: Recommended
hu: Ajánlott

en: Private key
hu: Titkos kulcs

en: Run cron
hu: Időzített feladatok futtatása

en: Run updates
hu: Adatbázisfrissítés

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Drupal version
hu: Drupal verzió

en: click here
hu: ide kattintva

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Update translations
hu: Fordítások frissítése

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Default 403 (access denied) page
hu: Alapértelmezés szerinti 403 (tiltott hozzáférést jelző) oldal

en: Default 404 (not found) page
hu: Alapértelmezés szerinti 404 (nem található) oldal

en: Aggregate and compress CSS files
hu: CSS fájlok összevonása és tömörítése

en: All messages
hu: Minden üzenet

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Warnings
hu: Figyelmeztetések

en: Hosts
hu: Kiszolgálók

en: Flush all caches
hu: Minden gyorsítótár ürítése

en: Library
hu: Könyvtár

en: token
hu: vezérjel

en: Shared Secret
hu: Megosztott rejtett kulcs

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Errors and warnings
hu: Hibák és figyelmeztetések

en: Error messages to display
hu: Megjelenítendő hibaüzenetek

en: Cache pages for anonymous users
hu: Gyorsítótárazott oldalak a regisztráció nélküli felhasználók részére

en: JobScheduler
hu: munkaütemező

en: Refresh information
hu: Információk frissítése

en: Database log messages to keep
hu: Megtartott adatbázis naplóüzenetek

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Update Translations
hu: Fordítások frissítése

en: Username and password
hu: Felhasználói név és jelszó

en: Cores
hu: Alaprendszerek

en: Compress cached pages
hu: Gyorsítótárazott oldalak tömörítése

en: Update this item
hu: Ezen elem frissítése

en: Rebuild theme registry on each page load
hu: Sminknyilvántartás ürítése minden oldalletöltéskor

en: No access to execute %action on the @entity_type_label %entity_label.
hu: @entity_type_label %entity_label entitáson való %action művelet végrehajtása nem engedélyezett.

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: Provide the port number if it is not default.
hu: Meg kell adni a portszámot, ha az nem az alapértelmezett.
