Drupal Remote Dashboard (8.x-3.18) - en to lo translation catalogue (11 entries)

en: select
lo: ຄັດເລືອກ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Account
lo: ບັນຊີ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ

en: Status message
lo: ຂໍ້ຄວາມບອກສະຖານະພາບ
